Меблі, представлені в салонах, настільки різноманітні за стилем і забарвленням, що голова йде кругом. Перед походом до магазину за меблями, начебто потрясли всі питання. Що купувати, якого кольору має бути оббивка, який стиль. Заходьте в салон і все… Миттєво все, про що домовлялися, вивітрилося з голови, очі розбіглися, що купувати не знаєте.
Що б такої ситуації не виникло, купуйте меблі за каталогом. Збережете і нерви, і час. Тут ви знайдете всю інформацію про модель, що зацікавила вас. Склад тканини, колір, скільки тисяч дотиків вона витримає, з чого виготовлений каркас, яка запірна фурнітура коштує. Каталог статей відповість на будь-яке запитання, тому що на будь-яку деталь є стаття з описом всіх її даних.
Великим і маленьким підприємствам, що займаються виготовленням меблів, потрібно десь реалізовувати свою продукцію. Велике підприємство може оплачувати оренду площ у великих торгових підприємствах, а ось маленький приватний цех уже не потягне таке навантаження. Нині лише маленький відсоток людей не вміє користуватися інтернетом. Так помістіть білий каталог статей про вашу продукцію, звичайно, якість фотографій і статей має бути хорошим, і повірте, ваші продажі зростуть у рази.
Ви витратите лише на статті та фотографії, в каталозі можна опублікувати статтю безкоштовно. Погодьтеся, це вигідна пропозиція і дієвіша, ніж торгувати в престижному торговому центрі.
Якщо ваше підприємство має власний сайт із зразками продукції, то в каталозі можна розмістити посилання на нього. Така реклама вигідніша, адже каталогом цікавляться не тільки у вашому місті, він доступний по всьому світу. Світ звичайно крутий, але поблизу міста і країни цілком прийнятна клієнтура.
Каталог статей без зворотного посилання містить правдиву інформацію про вироби, ціни, умови доставки та гарантії. Також там повідомляється умови для індивідуального замовлення гарнітура або штучних виробів. Адже на дрібних підприємствах іноді працюють дуже талановиті майстри і для різноманітності асортименту там виготовляють ексклюзивні меблі.
Неповторність виробу виражається над інноваційних матеріалах, а прикрасах ручної роботи. Так, такі меблі набагато дорожчі, ніж фабричні, але це ж штучний виріб, другого такого більше не знайдете.
Ось про такі меблі обов’язково варто розмістити статтю в каталозі.