Трендові кольори в інтер’єрі 2021

Карантин та віддалена робота – час, коли хочеться щось міняти.
Більшість сідає писати списки з цілями і завданнями щодо розвитку себе. А хтось (такі як ми – божевільні на ремонті), планують зміни в своєму інтер’єрі.

Ми вирішили підкинути вам натхнення і розповісти про трендових кольорах в інтер’єрі 2021 році.

Dusky Orchid

Сьогодні вся суєта в світі навчила нас приділяти більше уваги своїй хаті і комфорту в ньому. Це проявляється і у виборі кольору. Відтінок Dusky Orchid випромінює комфорт і спокій.

Трендові кольори в інтер'єрі 2021

Frosty Green

Екологія, здоровий спосіб життя, турбота про природу … Все це, на щастя, не втрачає своїх позицій в 2021 році. Люди прагнуть до здорового тіла та дому. Тому зеленню відтінки в інтер’єрі зараз як ніколи до речі.

Трендові кольори в інтер'єрі 2021

Palace Blue

Цей відтінок так і підштовхує до сміливих рішень. Не тільки в інтер’єрі, але і в житті. Чому б не оформити з його допомогою своє робоче місце або навіть цілий кабінет? А кухня в цьому відтінку надихне на нові кулінарні експерименти.

Трендові кольори в інтер'єрі 2021

Langoustino

Відтінок для тих, хто сумує за сонечку і стиглим персикам. М’який і теплий – він підійде для оформлення дитячої або спальні. А в поєднанні з речами ручної роботи і деревом занурить вас в спогади про літо в селі.

Трендові кольори в інтер'єрі 2021

Easter Egg

Пастельні кольори в цілому зараз в тренді. А цей відтінок надає спокою, якого зараз так не вистачає. Нагадує чисте небо і освіжаюче морозиво в літню спеку. А ще надихає на творчість і надає грайливого настрою вашого інтер’єру.

Трендові кольори в інтер'єрі 2021

Навіть якщо фарбувати стіни в трендові відтінки вам не хочеться, завжди можна підібрати аксесуари, посуд, меблі і текстиль, щоб урізноманітнити інтер’єр. Пробуйте, приміряйте, творите.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
ALLBOARD: Каталог полезных статей
%d такие блоггеры, как: