Оборудование Разное Услуги

Послуги лиття чорних металів різної складності виконання

Лінійний завод МетЕкспорт, пропонує послуги лиття, роботи виконуються на замовлення, за кресленнями замовника.

Виконуємо лиття сталі:
•вуглецеві, леговані, високолеговані, жароміцні та жаростійкі.
Виконуємо лиття чавуну:
•сірий, легований, зносостійкий, міцний, антифрикційний, модифікований чавуни.

Як вихідний матеріал використовуються тільки високоякісні метали та хімічні добавки.

Наше підприємство оснащене за останніми виробничими стандартами, завдяки чому ми здійснюємо лиття високої якості для різних галузей промисловості:
виливки верстатобудування; виливки машинобудування; запасні частини залізничного транспорту; запасні частини сільськогосподарських машин; кар'єрне обладнання; товари народного споживання та цивільної продукції; корпусне лиття; надаємо послуги архітектурного та художнього лиття.

До ваших послуг: компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом; сучасне обладнання; модельний цех; спеціалізована лабораторія.

Ливарний цех оснащений новим модернізованим обладнанням провідних виробників, що дозволяє виготовляти виливки без внутрішніх та поверхневих дефектів з дотриманням суворих допусків на розміри та шорсткість. Готова продукція забезпечує сертифікати якості.

Наш завод виготовляє лиття, яке може бути виготовлене серійно або разово.
Індивідуальний підхід до виконання замовлень. Різні форми та розміри. Гарантуємо найвищий сервіс. Враховуємо всі вимоги та побажання замовника.

Розрахунок вартості лиття проводиться для кожного конкретного випадку, після отримання заявки та креслень виробу. Для прорахунку надсилайте нам на електронну пошту запит із кресленнями, вказавши кількісний обсяг потрібної вам деталі або зателефонуйте за вказаними контактами.

Услуги для: Украина

Объявление не актуально

Інші оголошення цього користувача

Передове лиття різноманітного призначення
Ми спеціалізоване металургійне підприємство з виробництва продукції ливарним шляхом з чавуну та сталі, різноманітних марок та хімічного складу. Беремо замовлення виготовлення д...
04.05.2023Украина
Відлиття металу за інноваційними технологіями
Спеціалізований металургійний завод «МетЕкспорт» надає індивідуальне виготовлення металевих виробів, деталей, запасних частин за вашими кресленнями. Наші послуги: промислові ...
04.05.2023Украина
Надійні, високоякісні виливки із чорного металу
Ми спеціалізуємося на виготовленні високоточних та надійних деталей, запасних частин з чавуну та сталі, використовуються тільки високоякісні метали та хімічні добавки. Лиття ...
04.05.2023Украина
Виливки з чавуну, чавунний круг
Виготовимо із чавуну заготовку, коло діаметром від 40мм. та до 2 метрів. Як матеріал використовуємо різні марки чавуну: сірий чавун СЧ15 - СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ5...
15.05.2023Украина
Великогабаритне, багатотонне та дрібне лиття
Підприємство пропонує широкий асортимент чавуноливарної, сталевої продукції. Виконується замовлення виготовлення виливків за індивідуальними вимогами замовника. На заводі створ...
15.05.2023Украина

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.