Оборудование Разное Другое

Лиття металу сталь та чавун на замовлення, висока якість

-Сталь: Лиття вуглецевих, легованих і низьколегованих сталей (15Л, 20Л, 25Л, 30Л, 35Л, 45Л, 10Х18Н9Л, 10Г13Л, 20ХГСФЛ, 20ХМЛ, 35ХМЛ, 30ХМЛ, 35ХМ, 35Х.
-Чугун: Лиття сірого чавуну (СЧ 10 - СЧ 35), лиття жаростійкого, жароміцного і зносостійкого чавуну за ГОСТ 7769-82 (ЧХ1, ЧХ2, ЧХ3, ЧХ22, ЧХ28, ЧХ32, ЧЮХШ та ін.)

Співробітники знають особливості та властивості сплавів різних металів та дотримуються технологічних процесів.
Самостійно займаємося виготовленням модельного оснащення, роботи проводиться на спеціальному верстаті ЧПУ з високою точністю з пінопласту підвищеної щільності (можливе оснащення з дерева). Наявність власного модельного виробництва із застосуванням комп'ютерного 3D моделювання, використання сучасних ливарних технологій дозволяють виготовляти виливки лише високої якості.

Типові виливки:
станини, виливниці, шківи, зірочки, колеса, барабани, блоки, втулки, напівмуфти, корпуси підшипників, корпуси редукторів та інші корпусні деталі, запасні частини для котелень (решітки, заслінки, колосники), заготовки шестірні, шатуни, маховики, диски, ролики, муфти, напівмуфти, зубчасті колеса, кришки, корпусне лиття, а також запасні частини для нестандартного обладнання за кресленнями замовника.

На підприємстві працює колектив профільних професіоналів із проектування та виробництва виробів ливарним шляхом найвищої якості. Така політика дозволила підприємству зайняти міцні позиції на внутрішньому ринку та успішно працювати у всьому світі. В результаті нашої роботи Ви отримуєте виливки високої якості, що повністю відповідають ГОСТу.

Чому співпрацювати з нами вигідно?
- До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
- Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
- Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
- Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
- Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
- Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення.

Услуги для: Украина

Объявление не актуально

Інші оголошення цього користувача

Виливки оснащення, термічна обробка
Ливарний завод «МетЕкспорт» пропонує послуги лиття «під ключ» сталь, чавун, нержавіюча сталь, різні марки та хімічний склад. Роботи виконуються у повній відповідності до технічн...
02.05.2023Украина
Відлиття виробів, деталей з різних марок сталі та чавуну
Маємо у своєму розпорядженні можливість виготовлення різних виробів сталевих і чавунних за кресленнями та зразками замовника методом ЛГМ та ХТС, що дозволяє виготовляти виливки ...
04.05.2023Украина
Термічна обробка чавуну
Термічну обробку металів замовляють, коли потрібно досягти високої міцності або надати виробу нових властивостей. Ливарний завод «МетЕкспорт» надає високоякісні послуги з терміч...
Ціна: 20 грн.
03.05.2023Украина
Лиття металу за технологією лиття за моделями, що газифікуються
ТОВ «Метекспорт Груп» має можливість виробляти виливки високої точності, будь-якої складності за кресленнями замовника. У роботі застосовуємо такі матеріали: сталь, чавун, нерж...
04.05.2023Украина
Виготовлення деталей на замовлення за кресленням або за зразком
«MetExport» пропонує послуги відливання зі сталі та чавунів, вагою від 300 до 6500 кг. Ми готові виконати замовлення під ключ: від макета за зразком до литого виливка. Завод ...
04.05.2023Украина

Ручная рассылка объявлений
Выполняем все виды термической обработки металла
Выполняем все виды термической обработки металла Мы одна из немногих компаний Украины, профессионально занимающихся и предоставляющих услуги в област...
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов Адмирал Сервис предлагает услуги по проектированию и изготовлению опор для трубопроводов, играющих к...
RoyalShop - магазин вишоканої жіночої білизни
Collaborator - біржа з просування сайтів

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.