Оборудование Разное Другое

Реле рахунку імпульсів серії РСИ-2

Реле рахунку імпульсів серії РСИ-2 застосовуються в електричних схемах автоматичного управління для включення або відключення електричних ланцюгів після прийому певного заздалегідь встановленого числа командних електричних імпульсів і розраховані для застосування в ланцюгах змінного струму частотою 50 Гц, напругою до 380 В. Виконавчі контакти реле розраховані для роботи в ланцюгах змінного струму 380В і постійного до 220 В.
Реле рахунку імпульсів серії РСИ-2

Предложение для: Сумы

Автор: Дмитро Сергійович

Объявление не актуально


Ручная рассылка объявлений
Выполняем все виды термической обработки металла
Выполняем все виды термической обработки металла Мы одна из немногих компаний Украины, профессионально занимающихся и предоставляющих услуги в област...
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов Адмирал Сервис предлагает услуги по проектированию и изготовлению опор для трубопроводов, играющих к...
RoyalShop - магазин вишоканої жіночої білизни
Collaborator - біржа з просування сайтів

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.