Строительство Услуги Другое

Будівництво бомбосховища, Київ

Пропонуємо будівництво бомбосховища, ціна якого відповідає якості та комфорту. Автономні бомбосховища під ключ! Всі бомбосховища проектуються виключно під індивідуальні потреби замовника та з урахуванням особливостей землі, підземних вод, комфортабельності, кількості осіб, терміну їх перебування, бажаних розмірів та необхідних систем життєзабезпечення притулку для його повної автономності.

Основні показники наших бомбосховищ:

- повністю бетонний бункер;
- герметичність та вогнетривкість;
- автономне водопостачання;
- газонепроникні двері;
- відсутність утворення цвілі та грибків.

Бетонні бункери та бомбосховища від Коінтех виготовляються по технології будівництва фортифікаційних військових споруд. Підземне укриття виходить надзвичайно жорстким та міцним, на відміну від споруд багатьох наших конкурентів. Бетонний каркас із арматури, яка використовується в наших розробках, надає сховищу величезної міцності, розподіляючи вагу та тиск по всій конструкції.
Будівництво бомбосховищ має свої особливості. Немає жодного шансу структурного «слабкого місця», і ці бункери не зваляться під вагою або несподіваними змінами в землі. Якість, яка зберігається протягом поколінь.
Ми можемо виготовити притулок у точній відповідності вашим вимогам, зробивши його таким же зручним, як ваша вітальня. Ми будуємо бомбосховища, які рятують життя та служать довгі роки.
Кожен бункер/бомбосховище будується з урахуванням вимог клієнта!
Замовляйте бомбосховище під ключ!
Ціна: 400 000 грн.
Будівництво бомбосховища, Київ
Будівництво бомбосховища, Київ
Будівництво бомбосховища, Київ
Будівництво бомбосховища, Київ
Будівництво бомбосховища, Київ
Будівництво бомбосховища, Київ

Услуги для: Украина

Автор: Дмитрий

Объявление не актуально


Ручная рассылка объявлений
Выполняем все виды термической обработки металла
Выполняем все виды термической обработки металла Мы одна из немногих компаний Украины, профессионально занимающихся и предоставляющих услуги в област...
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов Адмирал Сервис предлагает услуги по проектированию и изготовлению опор для трубопроводов, играющих к...
RoyalShop - магазин вишоканої жіночої білизни
Collaborator - біржа з просування сайтів

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.