Услуги, работа Другие услуги

БО НКО Благодійний фонд сприяння збройним силам України та вимушеним переселенцям

Доброго дня та мирного неба!
Тисячі мирних жителів стали вимушеними переселенцями через російську військову агресію проти України. Деякі з них не мають можливості забезпечити власні потреби. Станом на 27 грудня 2022 року в Кам\'янці-Подільському районі зареєстровано 25 824 вимушених переселенців, з них 5 139 осіб віком до 18 років, 2 341 осіб пенсійного віку, 647 особи з інвалідністю та 23 багатодітна сім\'я. Запрошуємо компанії, організації та приватних осіб, які готові до різних форм співпраці, з метою реалізації наших проектів.
1. Наразі наш фонд займається будівництвом житлового містечка для вимушених переселенців у Чернівецькій області. Земельна ділянка з комунікаціями надана Чернівецькою міською адміністрацією. Планується будівництво за прикладеним проектом та ескізами.
2. Для забезпечення вимушених переселенців терміново необхідні: продуктові набори з продуктами першої необхідності; засоби гігієни (мило, пральний порошок, зубна паста, зубні щітки, бритва та ін.); дорослий та дитячий одяг для зимового сезону; Ковдри, матраци, подушки, простирадла, рушники, аптечки.
Просимо поставитися з розумінням до нашого звернення та виявити громадянську свідомість.
З повагою та найкращими побажаннями, БО Благодійний фонд НВО «Благодійний фонд сприяння Збройним Силам України та вимушеним переселенцям»
Ціна: 10 грн.

Спрос для: Киев

Объявление не актуально


Ручная рассылка объявлений
Выполняем все виды термической обработки металла
Выполняем все виды термической обработки металла Мы одна из немногих компаний Украины, профессионально занимающихся и предоставляющих услуги в област...
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов Адмирал Сервис предлагает услуги по проектированию и изготовлению опор для трубопроводов, играющих к...
RoyalShop - магазин вишоканої жіночої білизни
Collaborator - біржа з просування сайтів

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.