Услуги, работа Другие услуги

Виробництво деталей сільськогосподарської техніки

Ливарний завод «МетЕкспорт» пропонує послуги ливарного виготовлення деталей сільськогосподарської техніки за кресленнями замовника.
Працюємо з матеріалом: сталь, чавун (застосовуємо різні марки та хімічний склад у відповідності до технічних вимог замовника).

Відливаємо вироби різної геометрії вагою від 300 до 6500 кілограм.

Короткий список продукції, що відливається: зуби коашів, зубчасті колеса, вінці, шестерні, вкладиші, сухарі, опора кочення, било млина, катки, корпуси підшипників, осі механізмів екскаваторів, колеса натяжні, опорні та ведучі, виливки деталей навісного обладнання комбайнів, борон , плугів, сівалок.
Виробництво ливарних виробів у нашій компанії оснащено сучасним обладнанням та забезпечено кваліфікованими кадрами. Ми робимо серійне і штучне лиття на замовлення Заготовки, що отримуються, відповідають параметрам ГОСТу.

Нашим підприємством використовуються кілька способів отримання литих заготовок залежно від форми виробу, призначення, марки матеріалу та побажань замовника.

Це лиття за виплавлюваними моделями (ЛВМ), холодно-твердіючі суміші (ХТС), лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ).
- Виготовлення виливків здійснюється як по нашому оснащенню, так і по оснастці замовника.
- Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат, наші ціни завжди конкурентні. Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення.

Наше виробництво завжди гарантує високу якість та найшвидші терміни виконання замовлень. Наш завод здатний справляється з проектами будь-якої складності за будь-яких обсягів.

Чому клієнти обирають нас?
- ми є виробником і самі виготовляємо модельне оснащення та готову продукцію;
- здійснюємо лиття за кресленнями замовника будь-якої марки та хімічного складу;
- сертифікована лабораторія контролює якість виливки на всіх етапах виробництва.
- вся продукція сертифікована.
- доставка по всій території України здійснюється у найкоротший термін.

Відмінними рисами компанії є сучасний підхід до управління ресурсами, широкі технологічні можливості, впровадження передових технологій організації виробництва, оптимізація витрат, гнучка система ціноутворення.
Розрахунок вартості лиття проводиться для кожного конкретного випадку, після отримання заявки та креслень виробу. Для прорахунку надсилайте нам на електронну пошту запит із кресленнями, вказавши кількісний обсяг потрібної вам деталі або зателефонуйте за вказаними контактами.

Услуги для: Украина

Объявление не актуально

Інші оголошення цього користувача

Жароміцне лиття, виливки з високолегованої сталі
Ливарний завод "МетЕкспорт" пропонує жароміцне лиття. Производим выплавку из следующих жаропрочных и жаростойкий марок сталей: 20Х5МЛ, 20Х8ВЛ, 40Х9С2Л, 35Х23Н7СЛ, 40Х...
10.05.2023Украина
Лиття деталей та виготовлення оснастки на замовлення
«MetExport» пропонує послуги виливки зі сталі та чавунів виконати замовлення під ключ: від макета за зразком до литого виливка. Як матеріал: • сірий чавун СЧ15 – СЧ30; висок...
10.05.2023Украина
Відлиття металу за інноваційними технологіями
Спеціалізований металургійний завод «МетЕкспорт» надає індивідуальне виготовлення металевих виробів, деталей, запасних частин за вашими кресленнями. Наші послуги: промислові ...
04.05.2023Украина
Забезпечуємо точне лиття сталі та чавуну за кресленнями
Основним видом діяльності «МетЕкспорт» є виробництво ливарної продукції з різних марок чавунів та сталей. Окрема і підвищена увага приділяється хімічному складу, тому продукція,...
10.05.2023Украина
Дождеприймач, люк-виготовлення на замовлення
Професійне лиття чавунних та сталевих виробів на замовлення за Вашими кресленнями. Дождеприймачі. Зливові реєтки. Люки оглядових колодязів. Тротуарні люки. Дорожні люки. ...
15.05.2023Украина

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.