Услуги, работа Другие услуги

Виливка чорного металу, виняткова якість

Високоякісні, високоточні сталеві, чавунні виливки виливки, з матеріалу:
• Високоміцний чавун з кулястим графітом; ковкий чавун; антифрикційні чавуни; ліговані чавуни зі спеціальними властивостями; сірий чавун; білий чавун; хромований із титаном; модифікований чавун.
•Нелегована сталь; легована сталь; низьковуглецева сталь; вуглецева сталь; сталь вуглецева підвищеної якості; сталь вуглецева звичайної якості.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні виливків будь-якої складності, як промислового, так і художнього призначення, для сфери відпочинку виготовляються чавунні чани (які протистоять механічним та фізичним ушкодженням).
Комплексний підхід до виробництва дозволяє відливати деталі (вироби, запасні частини обладнання) високої якості відповідно до побажань замовника та вимог нормативних документів.

Технічна оснащеність нашої модельної ділянки та досвід її співробітників дозволяють підібрати найбільш оптимальний варіант оснастки відповідно до очікувань замовників. Є можливість виготовляти як прості, так і складні за конфігурацією модельні комплекти ручного формування.
-Процес отримання виливків проходить за методом ЛГМ, ХТС, що дозволяє досягти високої точності виробів.

-Лиття можливе як серіями, так і разовими замовленнями. Вся ливарна продукція сертифікована та відповідає ГОСТ та ТУ.
-Відливаємо продукцію вагою до 5000 кілограм.

Висококваліфіковані спеціалісти, інноваційне обладнання, постійний контроль виробництва забезпечать вам максимально вигідну співпрацю.
- Надаємо гарантію.

Ми забезпечуємо постачання готової продукції точно в обумовлені терміни. Заявки на лиття деталей приймаються за телефоном та на сайті компанії в онлайн режимі.

Услуги для: Украина

Объявление не актуально

Інші оголошення цього користувача

Виготовлення деталей на замовлення за кресленням або за зразком
«MetExport» пропонує послуги відливання зі сталі та чавунів, вагою від 300 до 6500 кг. Ми готові виконати замовлення під ключ: від макета за зразком до литого виливка. Завод ...
04.05.2023Украина
Виготовляємо лиття з вуглецевих, легованих сталей
«МетЕкспорт» пропонує до постачання високоякісні виливки деталей із сталей (легованих, конструкційних, інструментальних, нержавіючих), різних марок сплавів та хімічного складу. ...
10.05.2023Украина
Послуги лиття різної геометричної складності
Завод лиття пропонує послуги з виготовлення деталей будь-якої складності. На даний момент ми відливаємо безліч видів деталей різних галузей промисловості відповідно до Ваших кре...
Ціна: 70 грн.
15.05.2023Украина
Промисловий та художній напрямок, лиття ХТС, ЛВМ
Виготовлення деталей та заготовок із сплавів металів, виготовлених шляхом виливки. Методи лиття дозволяють виготовляти виливки різноманітної номенклатури, складних за конфігурац...
15.05.2023Украина
Сталеве лиття під ключ
Спеціалізований ливарний завод МетЕспорт здійснює сталеве лиття під ключ розважою від 300 до 6,5 тисяч кілограм. Як матеріал застосовується: сталь вуглецева; леговані констру...
02.05.2023Украина

Ручная рассылка объявлений
Выполняем все виды термической обработки металла
Выполняем все виды термической обработки металла Мы одна из немногих компаний Украины, профессионально занимающихся и предоставляющих услуги в област...
RoyalShop - магазин вишуканої жіночої білизни
Collaborator - біржа з просування сайтів

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.