Услуги, работа Другие услуги

Відлиття металу за інноваційними технологіями

Спеціалізований металургійний завод «МетЕкспорт» надає індивідуальне виготовлення металевих виробів, деталей, запасних частин за вашими кресленнями.

Наші послуги: промислові виливки; художнє, ексклюзивні виливки.

Виробляємо:
• Чавунне лиття: сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі, леговані марки чавунів і т.д.
• Сталеве лиття: вуглецеві сталі 25-55 Л, 40ХЛ, марганцева сталь 110Г13Л; високолеговані та нержавіючі сталі; низьколеговані сталі; сталі із спеціальними властивостями і т.д.

Роботи виконуються за технологією лиття за моделями, що газифікуються. Даний метод гарантує високу якість кінцевих виробів, технологія дозволяє виготовляти деталі без обмежень за вагою та габаритами. Додатково використовуємо метод лиття холодно тверді суміші.
Ливарне виробництво має повний технологічний цикл для випуску ливарної продукції з високою якістю – від опрацювання технології, виготовлення моделей та оснащення, лиття та подальшої термічної обробки.
Розважування продукції від 300 до 6500 кілограм.

Оскільки експлуатаційні властивості заготовок безпосередньо залежать від їх фізико-механічних характеристик, виробництво виливків на нашому підприємстві проводиться із суворим дотриманням технології та ретельним підбором вихідної сировини. Такий підхід дозволяє створювати якісні та довговічні виливки.

Стратегія нашої компанії ґрунтується на: постійному вдосконаленні технологічного та технічного потенціалу; застосування передових технологій у галузі ливарного виробництва; розвитку навичок та умінь персоналу.

Висококваліфіковані спеціалісти, інноваційне обладнання, постійний контроль виробництва, точність вимірювань, це гарантує Вам високу якість готової продукції.

Услуги для: Украина

Объявление не актуально

Інші оголошення цього користувача

Термічна обробка сталі
Ливарний завод "МетЕкспорт" спеціалізується на термообробці сталевих виробів. Перелік робіт з термічної обробки: • відпал; • відпуск; • нормалізація. Відпал -...
Ціна: 20 грн.
03.05.2023Украина
Лиття металу сталь та чавун на замовлення, висока якість
-Сталь: Лиття вуглецевих, легованих і низьколегованих сталей (15Л, 20Л, 25Л, 30Л, 35Л, 45Л, 10Х18Н9Л, 10Г13Л, 20ХГСФЛ, 20ХМЛ, 35ХМЛ, 30ХМЛ, 35ХМ, 35Х. -Чугун: Лиття сірого чаву...
04.05.2023Украина
Сталеве лиття згідно з кресленнями замовника
Виробляємо сталеве лиття різної складності, вагою від 300 кг і до 6,5 тисяч кілограм за кресленнями замовника. На основі креслень виготовляються 3-д моделі та модельне оснащення...
03.05.2023Украина
Чавунне лиття від 300 кілограм
Здійснюємо чавунні виливки різноманітних напрямків, вагою від 300 кг і до 6 тисяч кілограм, за Вашими кресленнями. Матеріал виливків: -високоміцний чавун ВЧ (ВЧ40, ВЧ45, ВЧ5...
02.05.2023Украина
Виготовлення металевих виливків від 1шт
"МетЕкспорт Груп" - інноваційне спеціалізоване металургійне підприємство з виробництва продукції ливарним шляхом з: чавуну, сталі та нержавіючої сталі. Як вихідний ма...
15.05.2023Украина

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.