Услуги, работа Другие услуги

Лиття деталей та виготовлення оснастки на замовлення

«MetExport» пропонує послуги виливки зі сталі та чавунів виконати замовлення під ключ: від макета за зразком до литого виливка.

Як матеріал:
• сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.
• вуглецеві сталі 25-55 Л, 40ХЛ, марганцевиста сталь 110Г13Л; високолеговані та нержавіючі сталі; низьколеговані сталі; сталі із спеціальними властивостями.

Надаємо проектування оснастки та побудова 3D моделей. Комп'ютерне моделювання та аналіз ливарних процесів зводить до мінімуму появу дефектів особливо сталевих та чавунних виливків складної конфігурації.

Працюємо за технологіями: ХТС, ЛДМ. Комбінація технологій дозволяє досягати необхідної якості деталей, без зайвої додаткової механічної обробки.
• Для виготовлення моделей використовують пінополістирол – при розливанні рідкого металу у форму цей матеріал газифікується. Можливе оснащення з дерева, прес форми.

Здійснюється виготовлення деталей різних розмірів та маси, мінімальна вага виливка від 300 кілограм.
Завод оснащений сучасним технологічним обладнанням, приладами для контролю матеріалів, операційного контролю виготовлення ливарних форм, термічної обробки та приймання готової продукції.

Номенклатура виробів, освоєних у виробництві заводу, постійно розширюється. Відливаються деталі промислового та художнього призначення. Всі роботи виконуються у точній відповідності до креслень замовника.
Наш завод лиття складається з лідерів у галузі ливарна промисловість. Обладнання та матеріали, що використовується, а також досвід професіоналів компанії гарантують бездоганну якість продукції.

Услуги для: Украина

Объявление не актуально

Інші оголошення цього користувача

Виливки з чавунів стали масою до 6,5т.
Спеціалізований металургійний завод пропонує свої послуги у виготовленні деталей промислового та художнього призначення, будь-якої конфігурації та складності, з високою якістю т...
10.05.2023Украина
Чавунне лиття за технічним завданням замовника
Ливарний завод «МетЕкспорт» виробляє чавунне лиття різних марок вагою від 300 кг і до 6 500 кілограм, будь-якого призначення та конфігурації, застосовуючи при цьому сучасні лива...
03.05.2023Украина
Чавунні виливки до 6500 кілограм
«МетЕкспорт» виготовляє лиття металевих виробів з рахлічних марок чавуну: сірий (СЧ10 - СЧ25); високоміцний (ВЧ45 – ВЧ50); антифрикційний (АЧВ – 1; АЧВ – 2); спеціальний (ЧХ1 –...
04.05.2023Украина
Послуги лиття різної геометричної складності
Завод лиття пропонує послуги з виготовлення деталей будь-якої складності. На даний момент ми відливаємо безліч видів деталей різних галузей промисловості відповідно до Ваших кре...
Ціна: 70 грн.
15.05.2023Украина
Виливки із чорних металів за кресленнями замовника
Виробничі можливості заводу дозволяють охоплювати повний цикл виробництва лиття, що включає проектування виливків по кресленнях замовника, проектування та виготовлення модельної...
02.05.2023Украина

Женское белье: бюстгальтеры, трусики, пижамы
Женское белье: бюстгальтеры, трусики, пижамы Купить женское нижнее белье в интернет-магазине RoyalShop по доступным ценам с быстрой доставкой по ...
RoyalShop - магазин вишоканої жіночої білизни
Collaborator - біржа з просування сайтів

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.