Услуги, работа Другие услуги

Лиття деталей та виготовлення оснастки на замовлення

«MetExport» пропонує послуги виливки зі сталі та чавунів виконати замовлення під ключ: від макета за зразком до литого виливка.

Як матеріал:
• сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.
• вуглецеві сталі 25-55 Л, 40ХЛ, марганцевиста сталь 110Г13Л; високолеговані та нержавіючі сталі; низьколеговані сталі; сталі із спеціальними властивостями.

Надаємо проектування оснастки та побудова 3D моделей. Комп'ютерне моделювання та аналіз ливарних процесів зводить до мінімуму появу дефектів особливо сталевих та чавунних виливків складної конфігурації.

Працюємо за технологіями: ХТС, ЛДМ. Комбінація технологій дозволяє досягати необхідної якості деталей, без зайвої додаткової механічної обробки.
• Для виготовлення моделей використовують пінополістирол – при розливанні рідкого металу у форму цей матеріал газифікується. Можливе оснащення з дерева, прес форми.

Здійснюється виготовлення деталей різних розмірів та маси, мінімальна вага виливка від 300 кілограм.
Завод оснащений сучасним технологічним обладнанням, приладами для контролю матеріалів, операційного контролю виготовлення ливарних форм, термічної обробки та приймання готової продукції.

Номенклатура виробів, освоєних у виробництві заводу, постійно розширюється. Відливаються деталі промислового та художнього призначення. Всі роботи виконуються у точній відповідності до креслень замовника.
Наш завод лиття складається з лідерів у галузі ливарна промисловість. Обладнання та матеріали, що використовується, а також досвід професіоналів компанії гарантують бездоганну якість продукції.

Услуги для: Украина

Объявление не актуально

Інші оголошення цього користувача

Литі вироби, виливки металу за Вашими замовленнями
Ливарний завод ТОВ МетЕкспорт Груп пропонує високоякісне чавунне, сталеве лиття та виробництво виробів. •Надаємо виливки різних напрямків як декоративні, так і промислові. В...
04.05.2023Украина
Забезпечуємо точне лиття сталі та чавуну за кресленнями
Основним видом діяльності «МетЕкспорт» є виробництво ливарної продукції з різних марок чавунів та сталей. Окрема і підвищена увага приділяється хімічному складу, тому продукція,...
10.05.2023Украина
Виробництво деталей сільськогосподарської техніки
Ливарний завод «МетЕкспорт» пропонує послуги ливарного виготовлення деталей сільськогосподарської техніки за кресленнями замовника. Працюємо з матеріалом: сталь, чавун (застосо...
02.05.2023Украина
Ливарне виробництво, виливки під ключ
"МетЕкспорт" є багатопрофільним ливарним підприємством. Виготовляються деталі та запасні частини обладнання для різних промисловостей. Завдяки наявності власної лабор...
04.05.2023Украина
Послуги лиття чорних металів різної складності виконання
Лінійний завод МетЕкспорт, пропонує послуги лиття, роботи виконуються на замовлення, за кресленнями замовника. Виконуємо лиття сталі: •вуглецеві, леговані, високолеговані, ж...
04.05.2023Украина

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.