Для быта Животные Птицы

Инкубационные яйца мясо-яичной породы Орпингтон.

Пропоную Вашій увазі яйця палевого Орпінгтона. Порода відокремлена від інших курей в окремій загороді. На кожного півника припадає 5-6 курочок, що дає високі показники заплідненості яєць. Виводимість 50-80 % - дуже залежить від типу інкубатора. Вся птиця здорова та привита.
Доставка Новою поштою в спецупаковці. Оплата – наложеним платежем при отриманні, або на карточку – по Вашому бажанню. Як правило, для розведення породи в підсобному господарстві беруть лоток яєць, це 30 штук. ВИРІШУВАТИ ВАМ. Для довідки – ціна молодого чистопородного півника цієї породи коливається від 800 до 1000 грн. на виставках.
В об’яві приведена ціна за одне яйце.
Кожен рік поновлюємо (купуємо) нових півників. ТЕЛЕФОНУЙТЕ та ЗАМОВЛЯЙТЕ.
Ціна: 20 грн.

Предложение для: Житомир

Объявление не актуально


Ручная рассылка объявлений
Выполняем все виды термической обработки металла
Выполняем все виды термической обработки металла Мы одна из немногих компаний Украины, профессионально занимающихся и предоставляющих услуги в област...
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов Адмирал Сервис предлагает услуги по проектированию и изготовлению опор для трубопроводов, играющих к...
RoyalShop - магазин вишоканої жіночої білизни
Collaborator - біржа з просування сайтів

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.