Оборудование Пищевое оборудование

Продается моноблок Нагема, Nagema BF-36. Универсальный, карусельного типа.

Продается моноблок Нагема, Nagema BF-36. Универсальный, карусельного типа. Он применяется для автоматического наполнения стеклянных и ПЭТ бутылок, от 250 до 1500 мл, успокоенными и газированными напитками . Машина работает под давлением, от миксосатуратора. Автомат оборудован напорными наливающими патрубками, срабатывающими "по уровню". После наполнения, в конечной фазе поворота, бутылки автоматически подаются в блок укупоривания и далее на конвейер.

Предложение для: Украина

Объявление не актуально

Інші оголошення цього користувача

Вентиль терморегулюючий 12ТРВП
Терморегулюючий вентиль 12ТРВП-12 - це точний прилад, що регулює подачу хладагента у випарник залежно від інтенсивності кипіння хладагента у випарнику.
09.06.2023Сумы
Автоматичний вимикач АЕ-2016
Автоматичні вимикачі АЕ-2016 призначені для захисту електричних ланцюгів під час перевантаження; для захисту, пуску та зупинки асинхронних електродвигунів з короткозамкненим рот...
15.03.2023Сумы
Електродвигун ЭП-110/125
Електродвигун ЭП-110/125 призначений для роботи в електроприводах, що широко регулюються, металорізальних верстатів високої точності та спеціальних установок.
15.03.2023Сумы
ФГ44/2СН-1 фильтр, фильтроэлем
Фильтр ФГ44/2СН-1 - 11шт. Фильтроэлемент ФГ44/2СН-1 - 43шт.
27.06.2023Сумы
ТПГ-СК термометр манометричний
ТПГ-СК термометр манометричний показуючий призначений для безперервного вимірювання температури води, олії та інших неагресивних рідин.
15.08.2023Сумы

Ручная рассылка объявлений
Выполняем все виды термической обработки металла
Выполняем все виды термической обработки металла Мы одна из немногих компаний Украины, профессионально занимающихся и предоставляющих услуги в област...
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов
Изготовление опор и подвесов для трубопроводов Адмирал Сервис предлагает услуги по проектированию и изготовлению опор для трубопроводов, играющих к...
RoyalShop - магазин вишоканої жіночої білизни
Collaborator - біржа з просування сайтів

ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2024
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.